Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

Niekto sníva o strávení večera so svojími hviezdami. Nevylučujeme, že i u nás ich môžu stretnúť :). No s istotou vieme ponúknuť večery strávené v spoločnosti hviezd nad hlavou, uvelebený na tuli vaku pred chatou. Z vlastnej skúsenosti vieme, že v každom ročnom období je táto možnosť zárukou veľkých zážitkov i bez spoločnosti idolov. Ak ste milovníci horskej romantiky, stačí si v časti venovanej ubytovaniu rezervovať vysnívaný pobyt...

343645568 970551640792134 7178240026086052515 n 

Vôbec sa netajíme tým, že máme radi kreatívnych ľudí v horách. Držíme palce každému, kto sa pustí do zaujimavých projektov. Turisti tak majú vďaka nim o x dôvodov naviac prísť do našich veľhôr. Na začiatku tatranskej jari tak prinášame súťaž o vstupenky do PoliankovaTricklandie a Dobrej hračky. Nebudeme nikomu komplikovať život zložitými pravidlami. Koncom apríla a začiatkom mája uverejníme na našej FB stránke @skalnatachata  3 otázky, pekne jednu po druhej :). Nuž a po každej otázke najrýchlejší správne odpovedajúci v diskusii pod príspevkom získa 3 vstupy do jednej z týchto atrakcií.

Tricklandia

 

7. ročník Sympózia snehuliakov je úspešne za nami. Sme extrrrémne vďační každému jednému staviteľovi týchto veselo-serióznych diel. Najradšej by sme ocenili všetkých, no pravidlá sú nekompromisné. Polovicu výhercov určili lajkujúci FB fanúšikovia na našej stránke. Tú druhú demokraticky odhlasovala porota Skalnatej chaty. Všetkým výhercom gratulujeme z hĺbky našich zasnežených sŕdc :).

Hlasovanie fanúšikov na FB stránke Skalnatej chaty

1. Alzbeta Loveckova (252 lajkov)

2. Zuzana Porvaznikova (206 lajkov)

3. Baska a Janka Klimekove (179 lajkov)

4. Jana Suvadova (127 lajkov)

Hlasovanie poroty Skalnatej chaty

1. Barbora Kovacsova

2. Boris Suchanek

3. Ondrej Manas

4. Daniel Koch 

Poďakovanie 

SCh SS 2023

Sme nesmierne radi, že môžeme do Tatier priniesť sviatok všetkých snehuliakov už po siedmy raz. Každý z predchadzajúcich ročníkov sme boli svedkami posnunu kreatívnych hraníc pri tvorbe týchto milých stvorení. Veríme, že tento trend bude naplno pokračovať i v sezóne 2023/24. Úžasné je, že do tejto seriózne veselej súťaže sa bez váhania zapájajú turisti od 1 do 100 rokov veku, teda tešíne sa na úplne všetkých milovníkov snehu a zábavy s nim. Pre účasť v súťaži o skvelé ceny od našich partnerov stačí postaviť čokolvek zo snehu v blízkom okolí Skalnatej chaty, odfotiť dielo a poslať to na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Následne bude súťažná fotka uverejnená na našom fb @skalnatachata. Každý príspevok súťaží v dvoch kategóriach: 1. Hlasovanie lajkami na FB a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii budú ocenení až 4 výhercovia.

Pravidlá súťaže

Spôsob zapojenia sa do súťaže: 1. Postavenie akéhokoľvek snehuliaka v blízkom okolí Skalnatej chaty, 2. Odfotenie postaveného diela, 3. Poslanie fotky s menom súťažiaceho na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Súťaží sa vo dvoch kategóriách: 1. Hlasovanie podľa počtu udelených lajkov na fb @skalnatachata a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii budú vyhlásení 4 výhercovia. 

Trvanie: 26. 12. 2023-10. 3. 2024

Výsledky súťaže budú zverejnené na www.skalnatachata.sk do 31. 3. 2024.

Zaslaním fotografie autor súhlasí s jej použitím zo strany organizátora súťaže.   

Organizátor: Skalnatá chata

Milujeme zažitky z východov Slnka, ranný menčester i atmosféru nocí nad oblakmi pod hviezdami. Ak patríte do rovnakej krvnej skupiny, neváhajte napísať nám pár viet na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo si rezervujte ubytovanie prostredníctvom formulára na našom webe. Nuž a potom sa už len stačí tešiť z ranných štartov na lyžiach priamo spred dverí našej super útulnej chaty pod tatranskými štítmi :).

Lyžovanie