Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

SCh SS 2023

Sme nesmierne radi, že môžeme do Tatier priniesť sviatok všetkých snehuliakov už po siedmy raz. Každý z predchadzajúcich ročníkov sme boli svedkami posnunu kreatívnych hraníc pri tvorbe týchto milých stvorení. Veríme, že tento trend bude naplno pokračovať i v sezóne 2023/24. Úžasné je, že do tejto seriózne veselej súťaže sa bez váhania zapájajú turisti od 1 do 100 rokov veku, teda tešíne sa na úplne všetkých milovníkov snehu a zábavy s nim. Pre účasť v súťaži o skvelé ceny od našich partnerov stačí postaviť čokolvek zo snehu v blízkom okolí Skalnatej chaty, odfotiť dielo a poslať to na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Následne bude súťažná fotka uverejnená na našom fb @skalnatachata. Každý príspevok súťaží v dvoch kategóriach: 1. Hlasovanie lajkami na FB a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii budú ocenení až 4 výhercovia.

Pravidlá súťaže

Spôsob zapojenia sa do súťaže: 1. Postavenie akéhokoľvek snehuliaka v blízkom okolí Skalnatej chaty, 2. Odfotenie postaveného diela, 3. Poslanie fotky s menom súťažiaceho na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Súťaží sa vo dvoch kategóriách: 1. Hlasovanie podľa počtu udelených lajkov na fb @skalnatachata a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii budú vyhlásení 4 výhercovia. 

Trvanie: 26. 12. 2023-10. 3. 2024

Výsledky súťaže budú zverejnené na www.skalnatachata.sk do 31. 3. 2024.

Zaslaním fotografie autor súhlasí s jej použitím zo strany organizátora súťaže.   

Organizátor: Skalnatá chata

Milujeme zažitky z východov Slnka, ranný menčester i atmosféru nocí nad oblakmi pod hviezdami. Ak patríte do rovnakej krvnej skupiny, neváhajte napísať nám pár viet na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo si rezervujte ubytovanie prostredníctvom formulára na našom webe. Nuž a potom sa už len stačí tešiť z ranných štartov na lyžiach priamo spred dverí našej super útulnej chaty pod tatranskými štítmi :).

Lyžovanie 

Nejeden z našich zamestnaných kamarátov, ktorý potreboval vypadnúť do hôr, využil možnosť stráviť u nás pár zaujímavých nocí. Keďže mali možnosť pracovať prostredníctvom home office, u nás našli skvelú kombináciu pokoja od mestského života a zároveň dobrodružstva vysokohorskej chaty. Najmä počas jari a jesene možno u nás nájsť možnosť na kombináciu práce vďaka našej spoľahlivej wifi a horám možností na spestrenie si pobytu popri práci. Preto ak patríte k ľuďom, ktorí majú chuť pracovať i užívať si dovolenku, stačí nám napísať, spoločne určite ušijeme parádnu pracovnú dovolenku.

Dočkali sme sa! Prinášame výsledky 6. ročníka najserióznejšej súťaže snehuliakov široko-ďaleko :). Gratulujeme výhercom, veľká vďaka patrí všetkým účastníkom a sponzorom, vďaka ktorým potešíme parádnymi cenami až 9 výhercov (tento ročník sme sa pre veľké sympatie rozhodli v kategórii hlasovania poroty chaty udeliť 5 výhier). 

Výhercovia v kategórii hlasovania na našej FB stránke:

1. Adéla Kohelová (209 lajkov)

2. Michal Jurčo (203 lajkov)

3. Marek Laburda (173 lajkov)

4. Martin Škralábek (161 lajkov)

Výhercovia v kategórii hlasovanie poroty Skalnatej chaty:

1. Slavomír Surman

2. Dominik Korytko

3. Karolína Májová

4. Miriam Zacharová

5. Matúš Tereba

                                                     Poďakovanie 

New

Je to už rozsiahla rodina snehuliakov, ktorá si žije svojím životom v Tatrách už 5 rokov. I tento rok prichádzame s pokračovaním mimoriadne serióznej súťaže :), ktorú sme nazvali Sympózium snehuliakov. Princíp je jednoduchý: stačí postaviť pokiaľ možno čo najkreatívnejšieho snehuliaka v priamom okolí Skalnatej chaty, odfotiť a poslať nám ho e-mailom. Následne je nový príspevok uverejnený na našej FB stránke. Každý účastník súťaží hneď vo dvoch kategóriách: 1. Hlasovanie pomocou lajkov na našej FB stránke a 2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty. V každej kategórii máme až 4 ocenených. Hrá sa o skvelé ceny od našich partnerov. Súťaž trvá od 26. 12. 2022 do 12. 3. 2023. Výhercovia súťaže budú uverejnení na našej webovej a FB stránke po 12. 3. 2022. Zaslaním súťažnej fotografie súťažiaci vyjadruje súhlas s jej uverejnením. Tešíme sa ďalšiu krásnu zimu plnú nových tvorov zo snehu...