Aktuality
Najaktuálnejšie informácie o pripravovaných podujatiach a novinkách.

SCH SS 2018 facebook cover v02partneri

Pred rokom nám napadlo, čo tak využiť sneh trochu inak, než len na lyžovanie. Dali sme hlavy dokopy a bola na svete súťaž :). Sympózium snahuliakov 2017/2018 sa stretlo s nadšením najrôznejšej ľudovej tvroivosti týchto ekostavieb. Vďaka skvelým partnerom súťaže sa nám podarilo potešiť parádnymi výhrami snehomaniakov. Nebude tomu inak ani túto zimu. Práve dnes (26. decembra) štartujeme 2. ročník tejto súťaže. Keďže je Perinbaba relatívne štedrá, tešíme sa od 26. decembra 2018 do 8. marca 2019 na každý kreatívny výtvor zo snehu, ktorý vznikne v okolí Skalnatej chaty...

Pravidlá súťaže:

V období od 26. decembra 2018 do 8. marca 2019 stačí postaviť akéhokoľvek snehuliaka v priamom okolí Skalnatej chaty, odfotiť ho a poslať na náš e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. V maily stačí uviesť Váš nick na Facebooku, resp. meno pod ktorým sa prihlasuteje do súťaže. Následne budeme priebežne uverejňovať všetky tieto diela našej fb stránke: @skalnatachata. 

Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách: 

1. Hlasovanie prostredníctvom lajkov: Traja výhercovia budú ocenení podľa najvyššieho počtu lajkov na našej fb stránke.

2. Hlasovanie poroty Skalnatej chaty: Ďalší traja výhercovia budú ocenení podľa hlasovania poroty Skalnatej chaty.

Výhercovia budú vyhlásení a uverejenení 9. marca 2019 na webe: skalnatachata.sk a fb stránke: @skalnatachata. 

Účastníci súťaže zaslaním súťažnej fotografie udeľujú súhlas organizátorovi súťaže s jej zverejnením prostredníctvom uvedených médií. 

Tešíme sa na všetkých snehomaniakov :)